Apie mus

Pjauname veją ir žolę. Mažuose plotuose žolės pjovimui naudojame trimerius, benzinines žoliapjoves. Dideliu greičiu besisukantis lynas, esantis nešiojamo aparato apačioje, nupjauna, susmulkina aukštą žolę. Taip pat trimeriai gali būti naudojami krūmams, sustabarėjusiai žolei nupjauti, miško valymo darbams atlikti. Dideliems žolės plotams pjauti yra naudojami komunaliniai traktoriai. Žolė smulkinama bei paliekama sunykti, arba galime išvežti. Vejos pjovimo kaina – nuo 2 Eur už arą, aukštos žolės pjovimo kaina – nuo 2.6 Eur už arą.

Surenkame ir išvežame lapus, šiukšles, atliekas. Surenkame, išvežame šiukšles iš daugiabučių namų, ligoninių, švietimo įstaigų bei privačių įmonių teritorijų. Rudens sezono metu rankiniu ar mechanizuotu būdų surenkame, išvežame lapus iš Jūsų teritorijos. Sutvarkome teritorijas po koncertų ar kitokių renginių. Prieš renginius su klientu suderintose vietose sustatome šiukšliadėžes (30-160 l talpos). Renginiui pasibaigus, pilnai sutvarkome teritoriją, surenkant visas šiukšles, jas išvežant. Atliekų surinkimo bei išvežimo kaina yra sutartinė.

Medžių, gyvatvorių genėjimas ir išvežimas. Atliekame visus medžių šakų genėjimo, medžių kirtimo, krūmų tvarkymo paslaugas. Dažnai sudžiuvę ar supuvę medžiai kelia rimtą pavojų žmonėms ar turtui. Norint išvengti tokių nemalonumų, tenka nupjauti medžius. Medžiams kirsti turime automobilinius keltuvus. Galime saugiai nupjauti net ir sudėtingiausiuose vietose esančius medžius. Savo transportu išvežame visas šakas, medžius. Karpome bei formuojame gyvatvores.